Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Detská postieľka - kolíska Klups Luna so spúšťacím bokom

  • Výrobcovia Klups
  • Kód produktu: Luna
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 249,00 EUR

  • Bez DPH: 207,50 EUR
LUNA - postieľka a kolíska v jednom
 

Systém spúšťacieho boku: Rodičom veľmi uľahčuje vyberanie bábätka z postele. Opakovaný úkon sa stane pohodlnejším znížením bočnice postieľky.

Systém kolíska: Uspať bábätko hojdaním je pravdepodobne najúčinnejšia metóda. Nami overený a odolný hojdací systém zo strany na stranu. Tichý a hladký mechanizmus ložísk nevyžaduje veľkú silu a dieťa nezobudí.

"Hryzadlá" na boku postieľky: Veľmi dobre vieme, aké záľuby má dieťa, ktorému idú zúbky a nedokážeme toto správanie zmeniť. Jediné, čo môžeme urobiť, je dať rodičom istotu, že posteľ vydrží dlhé roky a bude môcť slúžiť ďalším generáciám.

Zásuvka: Najväčšou výhodou továrensky osadenej zásuvky je jej lícovanie a pohodlné používanie. Nešmýka sa priamo po podlahe, takže jej nebude prekážať ani ten najhrubší koberec v detskej izbe. Kryt zásuvky zabraňuje usadzovaniu prachu a oddeľuje postieľku od úložného priestoru.

Borovicové drevo sa vyberá už v štádiu rezania na píle, vďaka čomu k nám prichádzajú len tie kusy označené prvou triedou. O ďalšiu fázu výberu sa postarajú naši dôveryhodní ľudia zamestnaní ako technológovia dreva, ktorí veľmi dôsledne vyberajú dokonalé prvky na vytvorenie ochrannej bariéry, dna a boku postieľky.

Bok postieľky: Vyrobený zo 100% borovicového dreva z poľských lesov.

Spodná časť postieľky: Medzi spodnými lamelami sú voľné miesta, aby mohol vzduch neustále cirkulovať. Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci pomôže predovšetkým udržať jeho hygienu a zachovať jeho vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov.

 

Zloženie:

- borovicové drevo

- MDF doska

- drevotrieska

 

Výška dna postieľky od zeme:

- 62 cm

- 47 cm

- 32 cm

Súvisiace