Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Naša predajňa

Milí rodičia.

Srdečne Vás pozývame do našej predajne v Žiline. V tejto predajni zakúpite kompletnú výbavu od kočíka, až po všetko potrebné pre starostlivosť o Vaše dieťatko. Ponúkame Vám široký výber kombinovaných kočíkov nielen značiek Camarelo a Coletto, ale i mnoho ďalších. Napríklad, Riko, Roan, Anex, Britax, Dada Paradiso, Jane, Peg Perego, Mima, G-mini a mnoho ďalších. Mnoho modelov, ktoré v našich predajniach nenájdete momentálne vystavené, je možné objednať. Pri kúpe kočíka máte zároveň možnosť výberu širokého sortimentu rôznych doplnkov, ako sú pláštenky, sieťky proti hmyzu, deky, fusaky, vložky do kočíkov a pod. Okrem kombinovaných kočíkov nájdete v našich predajniach i veľký výber športových a tzv.,,golfových" kočíkov.

Taktiež z našej ponuky autosedačiek, ktoré sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou cestovania s dieťatkom, si určite vyberiete z našej ponuky tú, ktorá Vám bude vyhovovať.
A keďže vieme, že okrem kočíka a autosedačky je potrebné si pre dieťatko zaobstarať i mnoho ďalších vecí, prispôsobujeme ponuku požiadavkám zákazníkom.
Všetky kojenecké potreby, ako sú detské postieľky, cestovné postieľky, matrace, posteľnú bielizeň, detské stoličky na kŕmenie, fľašky, cumlíky, sterilizátory, monitory dychu, vysielačky, vaničky, stojany na vaničky, teplomery, osušky - toto všetko nájdete v našich predajniach. V ponuke máme i široký výber novorodeneckého a kojeneckého textilu a obuvi. V predajni v Žiline sme rozšírili našu ponuku obuvi o značku Protetika.
Taktiež Vám ponúkame rôzne doplnky pre mamičky, ako sú napríklad odsávačky na mlieko, kojenecké podprsenky a pod.                                
A ak chcete svoje dieťatko niečím potešiť, u nás si určite vyberiete. Radi Vám ukážeme z našej ponuky hračky, hrkálky, podložky na hranie, chodítka, odrážadlá, trojkolky, hojdacie hračky, kočíky pre bábiky.

Ak ešte stále váhate, či máte ísť nakúpiť ku nám, tak Vám ponúkame niekoľko výhod, pre ktoré sa nakupovanie v našej predajni určite oplatí:

- výborná dostupnosť s možnosťou parkovania pri predajni
- široký výber kočíkov, autosedačiek, postieľok, textilu, hračiek a novorodeneckých a kojeneckých potrieb
- možnosť objednávanie tovaru, ktorý momentálne nie je vystavený v predajniach
- rôzne zľavy, akcie alebo darčeky
- ochotní, milí a skúsení personál
- možnosť platenia platobnými kartami
- možnosť rezervácie tovaru

Spokojný malý zákazník, ktorého takto super vystrojil do dažďa detský obchod Bambino v Žiline.

V kamennej predajni v Žiline- ku zakúpení kombinovaného kočíka zapožičanie monitoru dychu.

Predajňa Bambino Žilina

Za plavárňou 8907/15
vedľa  OC Dubeň
010 08  Žilina

tel: +421 948 373 283

tel: +421 948 227 475

Otváracie hodiny:

PO:  09.00 – 18.00 hod.
UT:  09.00 – 18.00 hod.
ST:  09.00 – 18.00 hod.
ŠT:  09.00 – 18.00 hod.
PIA: 09.00 – 18.00 hod.
SO:  09:00 - 18:00 hod.
NE: zatvorené

 

 

 

 

​​​​​