Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Avent fľaša 120ml Natural SKLO

  • Výrobcovia Avent
  • Kód produktu: Avent fľaša 120ml Natural SKLO
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,30 EUR

  • Bez DPH: 10,25 EUR

Detská fľaša Avent Natural 120ml sklo

 - neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

 

- fľaša Natural s extra mäkkým novorodeneckým cumlíkom s jedným otvorom

 

Fľaše sú vyrobené zo skla farmaceutickej kvality, odolnému voči teplu.

Vďaka fľaši radu Natural je kŕmenie z fľaše prirodzenejšie - pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovačný lupienkový dizajn, ktorý umožňuje prirodzené prisatie podobné bradavke, takže kombinovanie dojčenia a kŕmenia z fľaše bude pre vaše dieťa oveľa ľahšie.

Sklenená fľaša Philips AVENT je odolná voči teplu aj tepelnému šoku. Preto ju môžete bezpečne uložiť do chladničky a neskôr zohriať. Je tiež vhodná na sterilizáciu.

Recyklovateľné borokremičité sklo špičkovej kvality z Francúzska. Sklenená fľaša Philips AVENT je potlačená pomocou organického atramentu a vyrobená z panensky čistých surovín, aby bola zaručená tá najvyššia kvalita a dokonalá čistota.

Široký cumlík v tvare bradavky podporuje prirodzené prisatie podobne ako pri bradavke na prsníku.

Cumlík má jedinečný lupienkový dizajn, ktorý zvyšuju mäkkosť a ohybnosť bez zvinutia sa cumlíka.

Inovatívny dizajn dvojitého ventilu potláča koliku a nepohodlie – privádza vzduch do fľaše a nie bruška dieťaťa.

Nová fľaša na prirodzené kŕmenie Philips AVENT Natural je kompatibilná s väčšinou výrobkov radu Philips AVENT, okrem našich fliaš radu Klasik. Odporúčame používať fľaše Philips AVENT Natural len s cumlíkmi na kŕmenie Philips AVENT Natural.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaše zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaše a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko Vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaše.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti Vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaše.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaše počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaši. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtania vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaše a nie do žalúdka Vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Natural musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT, ktorý má na základni tesniacu manžetu.

Krajina pôvodu

Zostavené v Anglicku: z komponentov vyrobených vo Francúzsku a Anglicku

Materiál

Fľaša je vyrobená z borokremičitého skla 1. typu; cumlík je vyrobený zo silikónu; závitový krúžok je vyrobený z PP (polypropylénu. Neobsahuje BPA

Rozmery

 Výška: 8,7 cm; priemer: 6,6 cm

Hmotnosť

 

1 fľaša: 190 g

Súvisiace

Štítky: Avent