Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Športový kočík Coletto Maya automatic

  • Výrobcovia Coletto
  • Kód produktu: Maya automatic
  • Dostupnosť: 3-5 dní
  • 179,00 EUR

  • Bez DPH: 149,17 EUR

Dostupné možnosti

Nové farby 2023

Kompaktný mestský kočík, ktorý spája moderný dizajn a pohodlie. Inovatívny systém automatického skladania a pohodlná poloha pri spánku uľahčia každodenné prechádzky. Madlo je potiahnuté ekokožou, ktorá je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržiava v čistote. Rozšírená strieška ochráni pred vetrom a dažďom.

Keď držíte dieťatko v jednej ruke, môžete kočík zložiť jedným pohybom a ľahko ho vložiť do kufra alebo preniesť do bytu. Nízka hmotnosť Maya Automatic - 6,5 kg v kombinácii s kompaktnými rozmermi uľahčuje každodenný pohyb s dieťatkom. To je dôležité najmä pre rodičov, ktorí musia kočík prenášať niekoľkokrát denne – dať ho do auta alebo do bytu na vyššom poschodí.

Kočík je napriek svojim kompaktným rozmerom určený pre deti s hmotnosťou do 22 kg. Sedadlo je nielen mäkké a pohodlné, ale aj dostatočne široké. 360-stupňová zábrana - uľahčuje samostatné nastupovanie a vystupovanie z kočíka bez toho, aby ste ju museli úplne odstraňovať.

Je vybavený ventilačným panelom v zadnej časti striešky a prídavným okienkom so sieťkou, ktorá nielen zlepšuje cirkuláciu vzduchu, ale umožňuje aj pozorovanie bábätka. Priestranná strieška s UV 50+ filtrom sa dá predĺžiť. Súčasťou kočíka je nánožník na nohy pre chladnejšie dni.

 

 

 

Súvisiace

Štítky: coletto, do 22 kg