Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Set kočík Britax Smile III + hlboká vanička

  • Výrobcovia Britax
  • Kód produktu: Britax Smile III + hlboká vanička
  • Dostupnosť: 3-5 dní
  • 835,00 EUR

  • Bez DPH: 695,83 EUR

Dostupné možnosti

 

Set kočík Britax Smile III + hlboká vanička

 

Kočík Smile III vám bude skvelým parťákom po celú dobu, kedy sa vaše dieťa bude chcieť voziť.

Je určený pre deti od narodenia do 22 Kg. Či už sa s ním vydáte do úzkych, mestských uličiek alebo do prírody na poľné cesty, nikdy vás nesklame.

O pohodlie bábätka sa postará mäkko polstrovaná hlboká vanička. Väčšie deti si potom užijú jazdu v otočnej, polohovateľnej športovej sedačke.

 

Podvozok

 

Vďaka štíhlej konštrukcii so šírkou len 57 centimetrov sa budete pohodlne pohybovať v rušných mestách aj medzi regálmi v obchodných centrách.

Smile III si hravo poradí aj s ťažším prírodným terénom. Má totiž perfektné centrálnej odpruženie podvozku a samostatné odpruženie predných kolies. Tie sa dajú zaaretovať. Veľké, vzduchom plnené kolesá zaistia hladkú, ničím nerušenú jazdu.

Bezpečnostná brzda má indikátor, ktorý ukáže, či je kočík správne zabrzdený. Uvoľňuje sa nášľapom zhora, nehrozí preto, že by ste si ničili topánky.

 

Vanička

 

 V hlbokej vaničke Smile III bude mať bábätko dostatok priestoru až do doby, než bude možné začať používať športovú časť. Vanička je mäkko polstrovaná a vďaka extra dlhej strieške s vetracím otvorom a nánožníkom bude vaše dieťa vždy v bezpečí a chránené.

 Vanička má praktické tlačidlá, vďaka ktorým ju jednoducho pripnete alebo odoberiete z podvozku. Bezpečnostné indikátory vám navyše ukážu, či je správne upevnená.

 

 Technické vlastnosti vaničky:

- rozmery (V x Š x H):  20 x 82 x 39.5 cm
- vnútorné rozmery (V x Š x H):  20 x 73 x 33 cm
- váha výrobku 3,5 kg

 

Športová časť

Dieťa si vďaka otočnému sedeniu môže vybrať, či chce na výlete pozerať na rodičov alebo pozorovať okolie. Až sa unaví, pohodlne, jednou rukou mu sklopíte sedačku až do ľahu. Chrbtová opierka sedačky je extra dlhá (48 centimetrov), takže sa v kočíku krásne vyspí aj väčšie dieťa. Polohovať možno aj opierku na nohy.

Rovnako jednoduché je aj skladanie celého kočíka. Opäť vám bude stačiť len jedna ruka. Zložený kočík samostatne stojí a má poistku proti samovoľnému rozloženiu.

Málokedy sa stane, že by mamička, otecko a ďalšie osoby, ktoré budú voziť kočík, mali rovnakú výšku. Veľmi praktická je preto výškovo nastaviteľná, ergonomická rukoväť potiahnutá eko-kožou.

Bezpečnostné pásy majú mäkké polstrovanie a dajú sa upravovať, aj keď dieťa sedí v kočíku.

 

Technické vlastnosti:

- kočík zložený (V x Š x H):  90 x 40 x 57 cm
- podvozok zložený (vrátane kolies) (V x Š x H):  84 x 27 x 57 cm
- výška rukoväte 80 - 113 cm
- dĺžka operadla 48 cm
- dĺžka opierky na nohy 23 cm
- sedenie (Š x H) 30 x 23 cm
- váha výrobku 13 kg
- celková hmotnosť kočíka vrátane striešky 13 kg
- hmotnosť podvozku a kolies 9 kg
- maximálna hmotnosť dieťaťa 22 kg

 

 

 

Súvisiace

Štítky: Britax