Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Detský kombinovaný kočík Coletto Dante

  • Výrobcovia Coletto
  • Kód produktu: Coletto Dante
  • Dostupnosť: 7-14 dní
  • 559,00 EUR

  • Bez DPH: 465,83 EUR

Dostupné možnosti

Kočík určený pre rodičov, ktorí si cenia originálny vzhľad, decentné doplnky a nadčasovú eleganciu. Mäkké a nastaviteľné odpruženie umožňuje kočíku ľahko prekonať nerovný terén. Komfort jazdy zvyšuje nastaviteľná rukoväť z perforovanej ekokože, ktorá umožňuje prispôsobiť výšku výške rodiča. Môžete si vybrať nafukovacie kolesá, alebo bezúdržbové gélové kolesá, ktoré sa správajú ako kolieska s pumpičkou, no bez rizika defektu.

Módnym a pútavým detailom je prešívaný návlek na nohy v hbokej vaničke. Vanička je vybavená tiež mäkkou bavlnenou podšívkou a kokosovým matracom. Jej výplň tvorí kokosová podložka obalená nadýchaným fleecom - táto kombinácia poskytuje dostatočnú oporu detskej chrbtici a zaručuje optimálnu mieru pohodlia. Vetranie v strieške a spodnej časti vaničky je ideálne pre teplé dni a zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu. 

Mäkké odpruženie umožňuje kočíku ľahko prekonať nerovný terén. Dante je mimoriadne obratný a ľahko sa s ním manipuluje. Vďaka tomu sa s ním ľahko dostanete na obrubník, do autobusu alebo cez prah predajne.

Zabudovaný ventilačný panel v zadnej časti striešky zabezpečí správne vetranie v horúcich dňoch. Dno vaničky má nastaviteľný prívod vzduchu a je vyrobené z ekologického materiálu, ktorý izoluje proti chladu a zároveň sa počas horúcich dní neprehrieva.

 

Váha: 

- konštrukcia s hlbokou časťou - 13,2 kg

- konštrukcia so športovou časťou - 12,7 kg

- hlboká časť - 4,8 kg

 

Štítky: coletto