Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Autosedačka Romer Baby Safe 2 i-Size Bundle Flex

  • Výrobcovia manufacturer
  • Kód produktu: Autosedačka Romer Baby Safe 2 i-Size Bundle Flex
  • Dostupnosť: 3-5 dní
  • 409,00 EUR

  • Bez DPH: 340,83 EUR

Dostupné možnosti

Možnosť objednať aj: predajňa Bambino Žilina

Autosedačka Britax Romer Baby-Safe 2 i-Size Bundle Flex

 

- vhodná pre deti od narodenia do 15 mesiacov/ 40-83 cm/ 0-13 kg

- Baby-Safe 2 i-Size bola navrhnutá tak, aby vyhovela novej norme ECE R129 ( i-Size )

 - deti, najmä však novorodenci, sú najviac zraniteľní cestujúci a vyžadujú preto ochranu proti každému možnému nárazu. Práve preto sa spoločnosť Britax Romer sústredila na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú najnáročnejšie možné štandardy a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129).

- autosedačka je vybavená vložkou pre novorodencov, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu ( vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťatko

- smer inštalácie: v proti smere

- autosedačka bola testovaná spoločnosťou ADAC ( ADAC Motorwelt 06/2018) a získala hodnotenie „DOBRÝ“ a známku 1.8

- vieme, aké je náročné rozhodnúť o najbezpečnejšej polohe pre novorodencov počas cestovania autom. Vzhľadom k tomu, že svaly novorodenca nie sú ešte úplne vyvinuté, poloha ležmo je lepšia, zatiaľ čo poloha viac v sede je bezpečnejšia v prípade nárazu. BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavená  patentovanou technológiou polohy ležmo, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie - prispôsobením hlavovej opierky umožníte nastavenie polohy ležmo. Môžete dokonca zabezpečiť lepšiu polohu ležmo použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel.

-keď je dieťatko umiestnené v detskej autosedačke v autách s naklonenými sedadlami môže byť jeho hlavička naklonená vpred. Pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE môžete prispôsobiť sklopenie základne vpred a zaistiť tak ergonomickú, plochú polohu pre vaše dieťa, ktorá poskytuje úplné pohodlie a bezpečie. Základňa je jednoducho prispôsobiteľná do 4 rôznych pozícii a je vybavená indikátorom, ktorý ukazuje príliš plochú polohu sklopenia.

 

Rozmery ( v x š x h):

58 x 44 x 67 cm

Váha výrobku:

4,8 kg

 

 

 

 

Štítky: Romer