Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Fusak PETITE&MARS Comfy

  • Výrobcovia Petite&Mars
  • Kód produktu: Comfy
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 64,90 EUR

  • Bez DPH: 54,08 EUR

Dostupné možnosti

S týmto úžasne teplým a mäkkým fusakom Vás žiadna zima nezaskočí. Kvalita, prepracované detaily a oku lahodiaci dizajn. Doprajte dieťatku pocit pohodlia ako v maminom brušku. Fusak s rôznym spôsobom použitia sa stane obľúbeným zimným doplnkom.

 

Comfy 4v1 má 4 rôzne funkcie:

- Je možné ho použiť do vaničky hlbokého kočíka

- Do športového kočíka

- Vložka do kočíka (po odzipsovaní vrchnej časti)

- Kožušinku je možné ľahko a rýchlo odňať

 

Vlastnosti:

- Extra teplý a pohodlný do chladných dní

- Odolný voči vode (vodný stĺpec 3000 mm) aj voči vetru

- Špeciálna povrchová úprava BIONIC-FINISH® ECO. Je to patentovaná, k životnému prostrediu šetrná technológia impregnácie. Neobsahuje žiadne škodlivé fluorokarbóny a pritom má veľmi vysokú vodoodolnosť.

- Na zadnej strane je 6 otvorov na bezpečnostné pásy, vďaka ktorým sa fusak prispôsobí akémukoľvek kočíku. Všestranné otvory na ramenné popruhy sú vhodné aj pre typ pásov, ktoré sa nedajú odpojiť.

- Kožušinka sa na fusak prichytáva pomocou gombíkov a je možné veľmi jednoducho ju odňať a fusak oprať pri teplote 30°C.

- Regulácia teploty vďaka zipsom, ktoré sú po stranách celého fusaku (dá sa odopnúť celá horná časť a spodnú časť fusaku možno použiť ako samostatnú vložku)

- V spodnej časti sa zipsy stretávajú, ich rozopnutím vznikne praktický otvor na nožičky dieťatka. V zadnej časti je inteligentné prehnuté vrecko, ktoré zabraňuje skĺznutiu fusaka.

 

Údržba:

- Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete

- Pre udržanie vodoodolnosti odporúčame impregnovať po každom praní (prípadne použiť prostriedky, ktoré sa dávajú priamo do prania)

 

Materiál a rozmery:

- Dĺžka fusaku: 100 cm

- Šírka fusaku: 55 cm

- Materiál: 100% polyester (STANDARD 100 by OEKO-TEX®)

 

Ak je textilný výrobok označený štítkom OEKO-TEX® STANDARD 100, môžete si byť istí, že každý komponent tohto výrobku bol testovaný na škodlivé látky a je maximálne bezpečný.

 

Súvisiace