Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Detský kombinovaný kočík Coletto Fado

  • Výrobcovia Coletto
  • Kód produktu: Coletto Fado
  • Dostupnosť: 14-28 dní
  • 559,00 EUR

  • Bez DPH: 465,83 EUR

Dostupné možnosti

Multifunkčný kočík, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou - len 11,7 kg vo verzii s hlbokou vaničkou. Vanička má navyše rozsiahly systém odvetrávania, vďaka ktorému dokonale zladíte prísun čerstvého vzduchu pre vaše bábätko. Nastaviteľná rukoväť umožňuje nastavenie výšky podľa výšky rodiča a bezúdržbové gélové kolieska sa správajú ako nafukovacie, avšak bez rizika prepichnutia.

Super ľahká hlboká vanička - 3,7 kg spolu s konštrukciou váži len 11,7 kg. Toto je obzvlášť dôležité pre rodičov, ktorí musia každý deň vychádzať po schodoch a priniesť si kočík do bytu. Napriek nízkej hmotnosti je Fado plnohodnotný kočík - vanička má dĺžku 80 cm. Obsahuje kokosový matracik, čo zaručuje primeranú mikroklímu okolo detskej pokožky a vysoký komfort cestovania pri prechádzkach.

Klimatizovaná vanička Fado má v zadnej časti striešky a v nohách zabudované ventilačné panely, vďaka ktorým si ventiláciu dokonale prispôsobíte vonkajším podmienkam. Keď fúka vietor z boku striešky, môžete otvoriť ventiláciu v nožičkách, čo znamená, že bábätko nebude vystavené prievanu. A čo viac, spodok gondoly má tiež nastaviteľný prívod vzduchu.

Hliníková konštrukcia váži iba 8 kg, čo v kombinácii s otočnými kolesami a mäkkým odpružením uľahčuje manévrovanie aj na úzkych a nerovných chodníkoch. Vďaka nízkej hmotnosti je ešte jednoduchšie jazdiť do kopca alebo dvíhať kočík - ľahko prekonáte prah obchodu, obrubník alebo vstúpite do autobusu. Konštrukcia je dostupná v štyroch farbách – béžová, medená, čierna alebo strieborná.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace

Štítky: coletto