Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Autosedačka Kinderkraft MyWay Isofix grey 0-36kg

  • Výrobcovia Kinderkraft
  • Kód produktu: MyWay Isofix grey
  • Dostupnosť: 5-7 dní
  • 259,00 EUR

  • Bez DPH: 215,83 EUR

Autosedačka Kinderkraft MyWay Isofix

 

- farebné prevedenie: grey

– sedačka pre deti od narodenia do približne 12 rokov ( 0-36 kg, RWF 0-18 kg)


Sedačka MYWAY značky Kinderkraft zaručuje maximálnu bezpečnosť najmladším cestovateľom a pokoj ich rodičom. Má špeciálne bezpečnostné systémy a umožňuje jazdu v protismere až do 18 kg. Čo je najdôležitejšie, sedačka prešla mnohokrát veľmi prísnymi testami a skúškami. Solídnosť jej konštrukcie potvrdzuje európsky homologizačný certifikát. Dodatočne, jej bezpečnosť testovali renomované ústavy TASS INTERNATIONAL a INTERTEK.

Charakteristiky:
- Bezpečné prepravovanie dieťaťa v protismere až do 18 kg s použitím
- Prípadne v smere jazdy už od 9 kg
- Úspešne prešla crashtestami v stredisku TASS International
- Testovaná ústavmi Tass International a Intertek
- Sedačka na základni – jednoduchá zmena polohy dopredu alebo dozadu
- Základňa integrovaná do autosedačky
- Špeciálne bezpečnostné systémy
- 3 ukazovatele správnej montáže
- Pancier sedačky absorbujúci energiu, vyrobený vstrekovaním
- Upevnenie systémom ISOFIX
- Nastavenie opierky hlavy jednou rukou – 10 polôh (48-67 cm)
- Nastavenie sklopenia sedačky jednou rukou – 3 polohy
- 5-bodové bezpečnostné pásy s chráničmi
- 3 vložky pre najmenšie deti
- Magnetické spony držiace pásy
- Hlboké, široké sedadlo
- Čalúnenie príjemné na dotyk, mäkké a pevné, dá sa prať

POTVRDENÁ BEZPEČNOSŤ
CRASHTESTED - Všetky autosedačky značky Kinderkraft prechádzajú veľmi prísnymi úderovými testami v renomovanom holandskom ústave TASS INTERNATIONAL. Aj po ich uvedení na trh prechádzajú ďalšími, viacfázovými kontrolami.
ECE R44.04 - Všetky naše výrobky vznikajú v súlade s európskymi technickými požiadavkami a štandardy ich výroby potvrdzuje európsky bezpečnostný certifikát ECE R44.04.
INTERTEK - Textil, z ktorého sú ušité poťahy našich sedačiek, je vyrobený bez použitia škodlivých chemických látok a je testovaný renomovaným ústavom INTERTEK. Vďaka tomu máte istotu, že vaše dieťa má zaručený komfort a bezpečnosť.
OVER 1 MILLION… - Staráme sa, aby vám naše sedačky zaručovali najlepšiu ochranu a komfort a teší nás vaša dôvera. Už viac ako milión našich výrobkov zaručuje deťom v celej Európe pohodlné a bezpečné cestovanie a tento počet neustále rastie!

OBOJSMERNE
RWF a FWF
MYWAY - umožňuje prepravovanie dieťaťa v najbezpečnejšej polohe, tzn.v protismere, a to až do 18 kg, čo je približne do 4. roku života dieťaťa. Avšak, staršie a vyššie deti môžu potrebovať viac miesta na nohy. Preto sa tento model môže používať v smere jazdy, avšak nie skôr, než dieťa váži aspoň 9 kg.
BEZPEČNÁ ZÁKLADŇA - Sedadlo sa montuje na stabilnú základňu, ktorá zvyšuje bezpečnosť dieťaťa, pretože absorbuje prvú silu nárazu. Sedadlo je integrované so základňou.

DODATOČNÁ OCHRANA
H-GUARD SYSTEM - Spevnená opierka má 3 vrstvy, chráni hlavu a krčnú chrbticu pri nárazoch zboku a zozadu.
SIDE PROTECT SYSTEM - Plášť sedačky je špeciálne spevnený, pohlcuje silu úderov a zaručuje väčšiu bezpečnosť pri nárazoch zboku.
DODATOČNÁ OCHRANA HLAVY A SPINY - Veľmi vysoké bočné štíty navyše chránia hlavu dieťaťa a krčnú chrbticu.

IDEÁLNE PASUJÚCA
EASY GROW SYSTEM - Systém dbá o bezpečnosť dieťaťa, umožňuje rýchlo a súčasne nastaviť opierku hlavy a pásy bez nutnosti ich prepínania.
NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY - Vďaka nastaveniu opierky hlavy, sedačku jednou rukou prispôsobíte výške a potrebám dieťaťa. Dostupných je až 10 polôh (48-67 cm)
VLOŽKY ZVYŠUJÚCE BEZPEČNOSŤ - MYWAY má 3 dodatočné vložky pre najmenšie deti, vďaka ktorým prispôsobíte sedačku podľa výšky dieťaťa.
VLASTNÉ PÁSY - MYWAY má 5-bodové vlastné pásy s mäkkými chráničmi, ktoré sa vďaka špeciálnemu povlaku nekĺžu z oblečenia a vždy sú na potrebnom mieste.
RECLINING - Funkcia RECLINING umožňuje nastaviť sklopenie sedačky. Dá sa nastaviť jednou rukou: dieťa môže bezpečne cestovať v sede alebo pololeže. Dostupné sú 3 polohy tvárou v smere jazdy (FWF) a 1 nastavenie tvárou dozadu (RWF).

ISTÉ UPEVNENIE
ISOFIX SYSTEM - Sedačka je vybavená systémom ISOFIX, vďaka ktorému sa v aute upevňuje jednoducho a intuitívne.
TOP TETHER - Vrchný upevňovací pás zaručuje v prípade nehody dodatočnú stabilizáciu sedačky. Silno natiahnutý predchádza otočeniu sedačky.
3 UKAZOVATELE SPRÁVNEJ MONTÁŽE - Systém ukazovateľov zaisťuje správne uchytenie ISOFIX, napnutie remeňa TOP TETHER a bezpečnosť detí pomocou vnútorných remienkov.
VODIDLÁ PÁSOV - Dieťa vďaka vodidlám pásov jednoducho a správne zapnete, čím mu zaručíte komfortnú a bezpečnú cestu.

KOMFORT NA MNOŽSTVO CIEST
JEDNODUCHÉ POSADENIE DIEŤAŤA - Na bokoch chráničov sa nachádzajú magnetické spony na pásy, ktoré uľahčujú posadenie a vybratie dieťaťa zo sedačky.
MÄKKÉ SEDADLO - Komfortné, široké sedadlo vyrobené z materiálov schválených ústavom INTERTEK, zaručuje dieťaťu mäkké a pohodlné sedenie.
ĽAHKÉ UDRŽIAVANIE V ČISTOTE - Poťah sa dá stiahnuť a vyprať. To umožňuje zachovať pekný vzhľad sedačky počas dlhých rokov.

Špecifikácia
- Značka: Kinderkraft
- Model: MYWAY
- Váhová trieda: ECE 0+/I II/III, RWF 0-18 kg
- Pre deti s hmotnosťou: od narodenia do 36 kg
- Materiály:
Plast PP (silný materiál, hladká úprava)
Poťah: Čalúnenie príjemné na dotyk, mäkké a pevné, dá sa prať
- Hmotnosť sedačky: 12,5 kg

Štítky: Kinderkraft