Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Autosedačka Coletto Cascade isofix 0-36 kg

  • Výrobcovia Coletto
  • Kód produktu: Autosedačka Coletto Cascade isofix 0-36 kg
  • Dostupnosť: 7-14 dní
  • 159,00 EUR

  • Bez DPH: 132,50 EUR

Dostupné možnosti

Autosedačku Cascade isofix odporúčame rodičom, ktorí oceňujú univerzálne riešenia, jednoduchosť použitia a bezpečnosť. Perfektné pre každú etapu života dieťaťa, kedy je potrebné používať pri prevoze v automobile autosedačku. Pri zakúpení jednej autosedačky 0-36 kg nemusíme meniť, pretože bude vhodná pre bábätká aj staršie deti.

V autosedačke Cascade Isofix môžete dieťa prepravovať po dlhú dobu v protismere jazdy, čo zvyšuje úroveň bezpečnosti. Sedák absorbuje silu nárazu a chráni najmä krčnú chrbticu. Jeho najväčšou prednosťou je veľký náklon, vďaka ktorému nebude dieťatku počas spánku padať hlavička a mäkký interiér skvele tlmí nárazy počas jazdy.

Autosedačka Casacade isofix 0-36 kg má certifikát OEKO-TEX, čo znamená, že látky použité na jej výrobu sú bez škodlivých látok, ako sú ťažké kovy, zakázané dusíkaté farbivá, či farbivá spôsobujúce alergie.

Autosedačka Cascade je vhodná pre deti od narodenia až do 12 rokov! Má sadu ďalších vložiek, ktoré vyberiete, keď dieťa rastie. Pevne vypĺňajú priestor medzi sedačkou a telom dieťaťa a nezanechávajú žiadne voľné miesto. Posledným krokom je vytiahnutie vnútorných popruhov a vysunutie opierky hlavy, vďaka čomu je vhodná pre staršie dieťa.

 

 

Súvisiace

Štítky: coletto