Máte otázky? Zavolajte nám +421 948 227 475   |   info@bambino-kociky.sk

0

Autosedačka Coletto Uggo isofix 9-36 kg

  • Výrobcovia Coletto
  • Kód produktu: Autosedačka Coletto Uggo isofix 9-36 kg
  • Dostupnosť: 7-14 dní
  • 169,00 EUR

  • Bez DPH: 140,83 EUR

Dostupné možnosti

Je určená pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov, od 9 do 36 kg. Je vyplnená odolnou a pružnou pamäťovou penou. Uggo isofix je vybavený systémom SIP pre dodatočnú ochranu pri bočnom náraze. 4 polohy naklonenia autosedačky zaistia dobrý spánok počas cestovania a 7-polohové nastavenie opierky hlavy zabezpečí, že autosedačka bude počas celej doby používania vhodná pre výšku dieťaťa.

4 sklopné polohy sedadla zaisťujú pohodlný spánok počas cestovania. Nepochybnou výhodou je nízka základňa autosedačky, ktorá uľahčí jej inštaláciu aj do menších áut. Uggo isofix je vybavený systémom SIP, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pri bočnom náraze - špeciálne bočné vankúše vyplnené polystyrénovou penou absorbujú energiu bočného nárazu skôr, ako sa dostane k dieťaťu, vďaka čomu je autosedačka ešte bezpečnejšia.

Vďaka 7-stupňovému nastaveniu opierky hlavy bude autosedačka vhodná pre výšku dieťaťa počas celej doby používania. Po odstránení vankúša pre najmenších a vnútorných pásov bude ideálnym riešením pre staršie dieťa.

Systém upevnenia sedadla je orientovaný v smere jazdy pomocou konektorov ISOFIX a kotviaceho pásu Top Tether. Jeho účelom je zaručiť rodičom rýchlu a bezpečnú inštaláciu autosedačky, čím sa minimalizuje riziko nesprávnej inštalácie. Zabezpečuje, že v prípade nehody sa autosedačka vo vnútri auta nepohne.

 

Štítky: coletto